Про мене

Судинним хірургом я працюю з 2000 року. Але, моє знайомство з цією галузью медицини почалося набагато раніше. Ще за часи навчання в медичному вчилищі. Потім, під час навчання в Донецькому національному медичному університеті я працював в операційній відділення судинної хірургії у якості медбрата.

Після закінчення університету пішов працювати лікарем. Я пройшов чудову школу судинної хірургії, моїми вчителями були найсильніщі фахівці, серед яких одна з зосновниць судинної хурургії в Україні, Алла Олександрівна Іваненко. Щіра подяка та низький уклін всім моїм вчителям.

Вони навчили мене не тільки виконувати оперативні втручання, але й

- мислити як хірург

- діяти на користь пацієнта

- приймати рішення

- чітко розуміти, до чого можуть привести мої дії

- прагнути досягти найкращого результату.

Дуже багато часу я присвятив наданню допомоги при невідкладних ситуаціях. Немає такої ділянки тіла, де я б не зупинив кровотечу,  не усунув ушкодження, не відновив артерію чи вену. 

 Останні 15 років свої зусилля я зосереджую на лікуванні варикозної хвороби інноваційними методами.

Вперше лазерну коагуляцію при варикозній хворобі я зробив в 2008 році, одним з перших в Україні. 

Я навчався у провідних фахіфців в галузі лазерної флебології, впроваджував в свою практику новітні методики, зробив більш 6000 успішних маніпуляцій з приводу варикозної хвороби. 

Кожна моя дія - це результат багаторічних зусиль, тисячі годин в операційній, придбання знань у кращіх флебологів світу.

Я був одним з перших та намагаюся бути одним з найкращих.