Видалення варикозно розширених вен через маленькі проколи одержало назву мініфлебектомії.

Чому ми використовуємо мініфлебектомію, якщо є лазер? 

Лазер використовують для усунення проблем, що виникли в головних поверхневих венозних судинах ніг - великої та малої підшкірних вен. Вони розпізнаються   лише на УЗД. Ці вени є основною причиною виникнення варикозу. Для усунення причини варикозу, тобто. цих вен використовується лазер. 

Що робити з поверхневими видимими венами?

Чудовим відкриттям, що дозволило виконати революцію в лікуванні варикозу і поклало початок нової ери флебології - ери мініінвазивних методик, безсумнівно, вважається мініфлебектомія. Цим ми завдячуємо швейцарському флебологу Мюллеру, який вперше застосував цей спосіб лікування у 1956 році та професору Золтану Вараді, який удосконалив його.Видалення варикозно розширених вен через маленькі проколи одержало назву мініфлебектомії.

Застосовуючи цю методику, можна видалити варикозно розширені притоки будь-якого діаметра, не вдаючись до розрізів, не накладаючи швів. Втручання виконується під місцевою анестезією, дуже добре переноситься, дозволяє відразу після виконання вільно ходити, практично не вимагає знеболювання у післяопераційному періоді та, головне, не залишає слідів! В результаті такого лікування досягається дуже гарний косметичний та клінічний результат! Нижче наведено схему маніпуляції. Як видно, для отримання вени не потрібно виконувати розріз і пошкоджувати навколишні тканини.

Я, у своїй практиці, дещо вдосконалив цю методику, чому вона стала ще більш точною та безпечною.

Щоб скоротити час пошуку вени та переконатися, що видалення виконане радикально, використовується ультразвуковий контроль. Це дозволяє безпомилково знайти вену і значно скоротити час операції.